skip to main | skip to sidebar

robale

Teoretycznie rzecz biorąc, dobre zdjęcie motyla, to takie, na którym owad zajmuje 30% - 50% miejsca. Mnie jednak zadowalają takie, które pozwalają na identyfikację gatunku. Łażenie po łąkach, skałach i różnych kniejach w poszukiwaniu tych stworzeń, to wielka przyjemność. Inną przyjemnością jest przekopywanie literatury w poszukiwaniu informacji na temat "zdobyczy".

wtorek, 20 lipca 2010

Harmonia axyridis



Harmonia axyridis
Autor: parzystokopytny o 21:23 2 komentarze:
Nowsze posty Starsze posty Strona główna
Subskrybuj: Posty (Atom)

Moja lista blogów

  • kielce
    zmiany
    15 lat temu

Obserwatorzy

Archiwum bloga

  • ▼  2010 (17)
    • ►  sierpnia (8)
    • ▼  lipca (1)
      • Harmonia axyridis
    • ►  czerwca (4)
    • ►  maja (3)
    • ►  kwietnia (1)
  • ►  2009 (9)
    • ►  października (9)

O mnie

parzystokopytny
Lubię się szwędać...
Wyświetl mój pełny profil